11 | 11 | 2019

WESOŁE MISIE NA XVIII EUROPEJSKICH TARGACH CHŁOPSKICH

Dnia 30 września 2018r. przedszkolaki uczestniczyły w XVIII Europejskich Targach Chłopskich. Dzieci zaprezentowały licznie zgromadzonym gościom program artystyczny pod hasłem „WESOŁE MISIE”. Po wspaniałych występach, w których przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci zostały zaproszone na stoisko Rady Rodziców Publicznego Przedszkola w Krzyżowicach. Na przedszkolaków czekała słodka niespodzianka w postaci dużego tortu w kształcie misia, który smakował wszystkim maluszkom wyśmienicie!!! Atmosfera tej uroczystości była bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

DZIĘKUJEMY

WSZYSTKIM RODZICOM

ZA

PRZEPIĘKNE STOISKO

PYSZNE CIASTA

WYŚMIENITY TORT

XVIII EUROPEJSKIE TARGI CHŁOPSKIE

"KAŻDE PRZEDSIĘWZIĘCIE, KTÓRE WNOSI W ŻYCIE DZIECKA UŚMIECH I ZADOWOLENIE JEST BEZCENNE. WSPARCIE ZE STRONY RODZICÓW, ŻYCZLIWOŚĆ I PRACA NA RZECZ PRZEDSZKOLA, AKCEPTACJA PLANÓW

I ZAMIERZEŃ TO OGROMNA POMOC W KSZTAŁCENIU I WYCHOWANIU NASZYCH DZIECI."

Dzieci i personel przedszkola